You are not logged in.

Dear visitor, welcome to OGame Turkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

YaPaR

Kruvazör

• "YaPaR" is male
  • "YaPaR" started this thread

Date of registration: Jul 29th 2007

Occupation: tekstil

• Send private message

1

Sunday, March 7th 2010, 10:22am

Ogame-harita (nerelerde sömler var )

Arkadaşlar önceden bazı siteler vardı burada kişinin nerelerde sömleri vardı bakabiliyodun.Ama şimdi bulamıyorum buna başka nerelerden bakabiliyoruz.Konu hakkında bilgisi olan varmı ?

Quoted

KRAL YOKKEN EFEDİR ÇAKALLAR VERİLEN ARANIN BİR SONU VAR KRAL MEKANA GELİNCE KÖPEKLER AYAĞA KALKAR

dikkatmühendis

Ölüm Yıldızı

• "dikkatmühendis" is male
  • "dikkatmühendis" has been banned

Date of registration: Oct 11th 2009

Occupation: İnşaat-Yapı Mühendisi

• Send private message

2

Sunday, March 7th 2010, 10:39am

Böyle siteleri kullanmak yasak diye biliyorum kardeşim;) Ban yemene sebeb olabilir..
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Yakında yeni imzam sizlerle :)

Huyum Kurusun ;)

Nomak Hocama Sevgilerle..

Date of registration: Jul 23rd 2009

• Send private message

3

Sunday, March 7th 2010, 10:42am

o sitelerin tamamına yakını kapatıldı. sadece harita göstermiyordu bildiğim kadarıyla on off durumunu gösteren bile varmış diye duymuştum. ama en iyisi kendi emeğinle oynamak.

fragman

Beginner

• "fragman" is male

Date of registration: Jul 25th 2009

Occupation: GIDA MİKROBİYOLOĞU

• Send private message

4

Sunday, March 7th 2010, 11:01am

cok guzel soyluyorsun da kardesım..

adamlar oyle oynamaya devam edıyorlar. benım galaksıler ötesındeki sömumu bıle bılıyor adam. benım ana gezegen örneğın 1.galaksı 1sıstemde bır sömum de 2. galaksıde dığer sömum de aynı galaksıde ve 254.sısıtemde adam sonda atıyor nerden bılıyor acabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sormak ısterım.. bunun önune gecmek gerek..

o sitelerin tamamına yakını kapatıldı. sadece harita göstermiyordu bildiğim kadarıyla on off durumunu gösteren bile varmış diye duymuştum. ama en iyisi kendi emeğinle oynamak.

5

Sunday, March 7th 2010, 11:20am

Yasak olduğunu sanmıyorum ki yasak olsaydı ogame.org serverende bulunan harita sitelerin tamamının yasaklanmış olması gerekirdi. Yasaklanma sadece tr serverlerinde olduğu kanısındayım oda yönetim değiştiğinden beri kapanmalar başladı. Evrenlerde bulunan ve koordlar hakkında bilgi toplayan botlar kapatıldı. Dolayısıylada site sahibi evrenden bilgi alamayıncada sitesini kapatma kararı aldı.
Son iki haftaya kadar hala açık olan bir site vardı oda tr serverindeki harita desteğini kapattı sadece de ve org serverlerine harita desteği sağlıyor.

Bir insanın neye güldüğü akıl seviyesini, nasıl güldüğü ahlak seviyesini gösterir.
Evren-50 & Evren-116
:baby: Voltaj :baby:

Strong

Kurşunlu Süper Emekli

• "Strong" is male

Date of registration: Oct 8th 2009

• Send private message

6

Sunday, March 7th 2010, 11:48am

Şirketin böyle bir sitesi mevcut değil. Başka sitelerede link verilemiyeceğinden dolayı. KİLİT

Kurşunlu süper emekli

My buddies